دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

دبیرخانه همایش

 

 

 

آدرس پستی دبیرخانه 

مشهد مقدس؛ خیابان عدل خمینی (ره)

عدل خمینی 60 - پلاک 172 -

طبقه همکف

 

 

صفحه رسمی همایش در اینستاگرام

3st-mep2021
4th.MEP2023@

ارتباط سریع
09050244532
05138820210

(تماس-پیامک-ایتا-واتساپ)
imagesSMS-Message-icon
200px-WhatsApp-svg altManagement 

ايميل:

Info@tadbir-mep.ir

دبیرخانه همایش آماده همکاری با پژوهشگران
دبیرخانه همایش آماده همکاری با پژوهشگران

به حضور پژوهشگران، محققان، اساتید، دانشجویان، نخبگان و ... میرساند که به منظور استفاده از تجربیات علمی و عملی شما به جهت بررسی دقیق مقالات دریافتی دبیرخانه همایش و بر اساس مصوبه شورای سیاستگذاری همایش، دبیرخانه آماده همکاری با جامعه علمی در این باب می باشد.

لذا از کلیه پژوهشگران، محققان، اساتید، دانشجویان، نخبگان و... دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی و دارای سوابق درخشان علمی و پژوهشی که مایل به همکاری به عنوان عضو کمیته علمی و عضو کمیته داوری همایش می باشند، دعوت به عمل می آید که اطلاعات خود را در سامانه داوران ثبت کنند.

لازم به توضیح است پژوهشگرانی که داوری مقاله انجام داده باشند، گواهینامه داوری مقالات بصورت رایگان برای ایشان ارسال خواهد شد و کسانی که داوری مقاله نداشته باشند می توانند با پرداخت مبلغ 100.000 تومان گواهینامه داوری همایش به همراه کتابچه الکترونیک مجموعه مقالات همایش را دریافت کنند.


یک شنبه 10 مهر 1401 (1 سال قبل )
پس از برگزاری 3 دوره موفق همایش و دریافت بیش از 500 مقاله در مجموع 3 دوره قبل ,"چهارمین دوره همایش بین المللی علوم مدیریتی، تربیتی، اجتماعی و روانشناسی" در روز جمعه 30 دیماه سال 1401 در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد.
لازم به توضیح است است که تمامی مقالات پذیرفته شده در همایش های قبلی و مقالات این دوره در پایگاه سیویلیکا و پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی منتشر می شود.
همچنین گواهینامه های این همایش در "بنیاد ملی نخبگان" و "معاونت پژوهشی وزارت آموزش و پرورش/رتبه بندی فرهنگیان و معلمان" معتبر است.
برای مشاهده و دانلود مقالات دوره های قبلی همایش، به لینک ارائه شده در سمت چپ سایت مراجعه کنید.