دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

دبیرخانه همایش

 

 

 

آدرس پستی دبیرخانه 

مشهد مقدس؛ خیابان عدل خمینی (ره)

عدل خمینی 60 - پلاک 172 -

طبقه همکف

 

 

صفحه رسمی همایش در اینستاگرام

3st-mep2021
4th.MEP2022 

ارتباط سریع
09050244532
05138820210

(تماس-پیامک-ایتا-واتساپ)
imagesSMS-Message-icon
200px-WhatsApp-svg altManagement 

ايميل:

Info@tadbir-mep.ir

برگزاری سومین همایش بین المللی تدبیر علوم مدیریتی،تربیتی،اجتماعی و روانشناسی
1400/02/01

 

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پژوهشگران محترم

و آرزوی سلامتی و بهبود تمامی بیماران مبتلا به ویروس کرونا

 

 

با یاری خداوند متعال سومین همایش بین المللی تدبیر علوم مدیریتی،تربیتی،اجتماعی و روانشناسی در روز سه شنبه مورخ 31 فروردین ماه 1400 در شهر مشهدمقدس و در سالن همایش بزرگمهر قاینی و با حضور تعداد زیادی از نخبگان و اساتید کشوری و بین المللی و پژوهشگران ارجمند برگزار گردید. 

 

برگزاری این همایش با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

 

طبق برنامه قبلی این همایش از ساعت 8 صبح آغاز گردید و پس از مراسم ابتدایی و سخنرانی دبیر علمی، سرکارخانم حسینیان و دبیر اجرایی جناب آقای مهندس ایوبی، پنل های علمی تخصصی در سه محور 1) علوم مدیریتی ، 2)علوم تربیتی و اجتماعی و 3)روانشناسی بصورت جداگانه برگزار گردید.

در هر محور 2 مقاله برتر بصورت سخنرانی ارائه شدند و جمعا 6 مقاله برتر به نشریات اپن اکسس مورد مکاتبه دبیر محترم علمی، معرفی شدند. این مراسم پس از صرف ضیافت افطار به کار خود پایان داد.

 

همچنین طی سخنرانی های پایانی، خط مشی کلی چهارمین دوره همایش تبیین شد و ان شاءالله در اسفندماه  سال جاری این مهم، تحقق پیدا خواهد کرد.

 

 لذا از هم اکنون برنامه ریزی های لازم برای چهارمین دوره این همایش در حال انجام است که پس از طی مقدمات لازم در یک فراخوان عمومی به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز و ارجمند خواهد رسید و کسانی که در این دوره همایش ما را یاری کردند، در صورت تمایل با شرایط بسیار ویژه در دوره بعدی در کنار ما خواهند بود.

 

 

باتشکر

حسینیان

دبیر علمی همایش

 


پس از برگزاری 3 دوره موفق همایش و دریافت بیش از 500 مقاله در مجموع 3 دوره قبل، "چهارمین دوره همایش بین المللی علوم مدیریتی، تربیتی، اجتماعی و روانشناسی" در روز جمعه 25 آذرماه سال 1401 همزمان با روز ملی پژوهش در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد.
لازم به توضیح است است که تمامی مقالات پذیرفته شده در همایش های قبلی در پایگاه سیویلیکا و پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی منتشر شده است. لینک مشاهده و دانلود مقالات در سمت چپ سایت درج شده است.