دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

دبیرخانه همایش

 

 

 

آدرس پستی دبیرخانه 

مشهد مقدس؛ خیابان عدل خمینی (ره)

عدل خمینی 60 - پلاک 172 -

طبقه همکف

 

 

صفحه رسمی همایش در اینستاگرام

3st-mep2021
4th.MEP2023@

ارتباط سریع
09050244532
05138820210

(تماس-پیامک-ایتا-واتساپ)
imagesSMS-Message-icon
200px-WhatsApp-svg altManagement 

ايميل:

Info@tadbir-mep.ir

پژوهشگران محترم لطفا به نکات ذیل توجه کنید
پژوهشگران محترم لطفا به نکات ذیل توجه کنید

 

پژوهشگران محترم لطفا به نکات ذیل توجه کنید:

 

1) تکمیل فرآیند ثبت نام و واریز وجه را به روز آخر موکول نکنید. بدلیل ترافیک احتمال عدم پاسخگویی و قطعی سیستم وجود دارد.

 

2) واریز وجه ثبت نام از طریق سایت همایش و درگاه بانک امکان پذیر نیست. شماره کارت و حساب در بخش "هزینه های ثبت نام در همایش" درج شده است. پس از واریز فیش واریزی را می بایست در پنل کاربری خود ثبت کنید.

 

3) پژوهشگرانی که می خواهند از امتیاز گواهینامه های این همایش در مصاحبه استخدامی یا دکتری استفاده کنند، می توانند از شرایط ویژه همایش بهره بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند از طریق واتساپ (09050244532) با دبیرخانه ارتباط برقرار نمایند.

 

4) ایمیل تایید نهایی مقاله و تسویه حساب بصورت عمومی برای تمامی ثبت نام کنندگان در همایش ارسال می شود. کسانی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و در پنل کاربری خود ثبت کرده اند، نیاز به انجام اقدامی ندارند. 

 

5) از صحت و کامل بودن آدرس و کدپستی مطمئن باشید (استان-شهرستان-شهر-خیابان اصلی-خیابان فرعی-کوچه-پلاک-طبقه-واحد) تلفن ثابت و تلفن همراه

 

6) پژوهشگرانی که مقالاتشان بصورت سخنرانی یا شفاهی پذیرفته شده اند، بایستی هزینه مقاله حضوری را پرداخت نمایند.

 

7) با توجه به افزایش قیمت های عمومی، لطفا هرچه سریعتر تسویه حساب خود را انجام دهید، احتمال افزایش هزینه های ثبت نام وجود دارد.

 

 


دوشنبه 1401/10/19 (7 ماه قبل)
پس از برگزاری 3 دوره موفق همایش و دریافت بیش از 500 مقاله در مجموع 3 دوره قبل ,"چهارمین دوره همایش بین المللی علوم مدیریتی، تربیتی، اجتماعی و روانشناسی" در روز جمعه 30 دیماه سال 1401 در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد.
لازم به توضیح است است که تمامی مقالات پذیرفته شده در همایش های قبلی و مقالات این دوره در پایگاه سیویلیکا و پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی منتشر می شود.
همچنین گواهینامه های این همایش در "بنیاد ملی نخبگان" و "معاونت پژوهشی وزارت آموزش و پرورش/رتبه بندی فرهنگیان و معلمان" معتبر است.
برای مشاهده و دانلود مقالات دوره های قبلی همایش، به لینک ارائه شده در سمت چپ سایت مراجعه کنید.