دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

دبیرخانه همایش

 

 

 

آدرس پستی دبیرخانه 

مشهد مقدس؛ خیابان عدل خمینی (ره)

عدل خمینی 60 - پلاک 172 -

طبقه همکف

 

 

صفحه رسمی همایش در اینستاگرام

3st-mep2021
4th.MEP2023@

ارتباط سریع
09050244532
05138820210

(تماس-پیامک-ایتا-واتساپ)
imagesSMS-Message-icon
200px-WhatsApp-svg altManagement 

ايميل:

Info@tadbir-mep.ir

انتشار کلیه مقالات در سیویلیکا
انتشار کلیه مقالات در سیویلیکا

 

 

 

بر اساس قرارداد منعقد شده بین پایگاه سیویلیکا و دبیرخانه چهارمین همایش بین المللی علوم مدیریتی، تربیتی، اجتماعی و روانشناسی ، تمامی مقالات پذیرفته شده این دوره از همایش در پایگاه سیویلیکا و پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی نمایه شده و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

 

لینک صفحه ویژه همایش در پایگاه سیویلیکا (کلیک کنید)

 

 

امکان "صدور گواهینامه حضور و مشارکت در همایش" ، "گواهینامه عضویت در کمیته علمی و پژوهشی همایش" و "گواهینامه عضویت در کمیته تحقیقات و داوران" برای تمامی ثبت نام کنندگان حضوری و غیرحضوری و ثبت نام کنندگان با مقاله و بدون مقاله وجود دارد

 

 

لازم به توضیح است که پایگاه مرجع دانش یا سیویلیکا با بیش از 1.5 میلیون مقاله با محورها و موضوعات مختلف، بزرگترین پایگاه مقالات فارسی در دنیا است و با توجه به نوع خدمات علمی تحقیقاتی این پایگاه از جمله رتبه بندی دانشگاه ها، رتبه بندی مراکز علمی و اداری، رزمه افراد سرشناس علمی و اساتید دانشگاه ها، اطلاع رسانی از همایش ها و کنفرانس گذشته و آینده و ... ،  همایش و مقالات منتشر شده در این پایگاه مورد تایید "وزارت علوم، تحقیقات و فناوری" و "وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی" و "وزارت آموزش و پرورش" و "بنیاد ملی نخبگان" می باشد.

 


پنج شنبه 17 آذر 1401 (1 سال قبل )
پس از برگزاری 3 دوره موفق همایش و دریافت بیش از 500 مقاله در مجموع 3 دوره قبل ,"چهارمین دوره همایش بین المللی علوم مدیریتی، تربیتی، اجتماعی و روانشناسی" در روز جمعه 30 دیماه سال 1401 در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد.
لازم به توضیح است است که تمامی مقالات پذیرفته شده در همایش های قبلی و مقالات این دوره در پایگاه سیویلیکا و پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی منتشر می شود.
همچنین گواهینامه های این همایش در "بنیاد ملی نخبگان" و "معاونت پژوهشی وزارت آموزش و پرورش/رتبه بندی فرهنگیان و معلمان" معتبر است.
برای مشاهده و دانلود مقالات دوره های قبلی همایش، به لینک ارائه شده در سمت چپ سایت مراجعه کنید.