برگزاری دومین همایش بین المللی علوم مدیریتی، تربیتی، اجتماعی و روانشناسی
1398/12/03

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پژوهشگران محترم

 

دومین همایش بین المللی علوم مدیریتی، تربیتی، اجتماعی و روانشناسی در تاریخ 2 بهمن ماه 1398 در تهران با حضور تعداد زیادی از نخبگان و اساتید کشوری و بین المللی و پژوهشگران ارجمند برگزار گردید که مقارن شده بود برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی.

در طی این همایش که از ساعت 8 صبح آغاز گردید پنل های علمی مختص به محور مقالات ارائه شده شفاهی بصورت جداگانه برگزار گردید.از 3 مقاله برتر که از قبل به اطلاع آنان رسیده بود، قدردانی شد و از دبیرخانه همایش خواسته شد که طبق اعلان قبلی به نشریات اپن اکسس مورد مکاتبه دبیر محترم علمی معرفی شوند. سخنرانی مدعویین و اساتید در پایان مراسم نییز آگاهی بخشی از فضای کنونی مدیریتی و اجتماعی ایران و جهان بود.

همچنین طی سخنرانی هایی خط مشی سومین دوره همایش که در آینده ای نزدیک در پیش رو خواهد بود مشخص شد که با توجه به فضای ارتباطات جمعی و اینترنت در جهان کنونی سنگ بنای سومین دوره این همایش در این راستا گذاشته شد. لذا از هم اکنون برنامه ریزی های لازم برای سومین دوره این همایش در مجموعه سالن همایش خواجه نصیرالدین طوسی در فضایی بزرگتر و در آینده ای نزدیک در حال انجام است که پس از طی مقدمات لازم در یک فراخوان عمومی به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز و ارجمند خواهد رسید.